Помер український Гулівер – Леонід Стадник, якому в Калуші  шили взуття 61-го розміру

Категорія: СоціумПереглядів: 3127

Сьогодні у віці 44 років на Житомирщині у селі Подолянці Чуднівського району померла найвища людина у світі Леонід Стадник.

Ріст Стадника перевищував 2 метри 57 сантиметрів.

Як передає УНІАН, найвищий чоловік на планеті помер від крововиливу у мозок.

Поховання Стадника відбудеться завтра, 26 серпня, у рідному селі.

Як вже писали ”Вікна”, українські лікарі клініки “Феофанія” Олександр Возняк, керівник центру нейрохірургії Тарас Кунах та керівник центр ЛОР патології професор Вільям Колдвел з університету Солт Лейк Сіті штату Юта (США) прооперували Леоніда Стадника — найвищого українця і неофіційно — найвищого чоловіка на планеті. Як виявилось, прчиною такого зросту чоловіка була аденома, яка виділяла гормон зросту. Очікувалось, що після оперативного втручання Стадник перестане рости.

Окрім того, у 2004 році Леонід відвідав Калуш. До нашого міста його привіз місцевий підприємець, депутат міської ради Михайло Галій, який відгукнувся на біду українського Гуллівера, адже він носив неймовірний 61-ий розмір взуття, що, до того часу, було проблемою №1 для Леоніда. Михайло Галій виготовив ексклюзивні черевики та мешти.

Зацікавилися тоді незвичним клієнтом і підприємці-майстри з пошиття одягу Василь Бойкович та Ігор Коник, які подарували житомирському велетню якісний і добротний одяг

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.